Sentralstyret 2019-2021

Leder:

Kristin Sæther

Trondheim

kristin.saether@lo.no


Nestleder:

May-Helen Nilsen

Modum

97699683

may.h.nilsen@modumktv.no


Generalsekretær:

Tonje Tovik

Kurland

90025767

tonje@framfylkingen.no


Styremedlemmer:

May Tove Solum Tollefsen

Odal

46960031

msolum83@gmail.com


Dilek Kanat

Trondheim

95527052

dilekkanat@hotmail.com


Eddie Ingebrigtsen

Oslo

91646170

ei@ntl.no


Åsta Jarsve Rohmann

Indre Østfold

91748602

astrohnauten@gmail.com


Sebastian Gåsemyr Staalesen

Oslo

48064691

sebastian.staalesen@gmail.com


Hillevi Tovik

Oslo

91698252

hillevisofie@gmail.com


Tormod Asle Jarsve

Kongsvinger og Solør

91155178

tajarsve@online.no


Marrie Anne Leijenaar

Hadeland

93610315

marriea@online.no


Tor Engevik

Sydvesten, Bergen

90546228

tor.engevik@hotmail.no


Varamedlemmer, møtende:

Eirin Josefine Leirvik

Hommelvik

91706471

eirinj.leirvik@getmail.no


Suhur Lorch-Falch

Magnor

40492034

suhur.falch@bbnett.no


Ali Malick

Åsane

91698439

malickali@hotmail.com


Ansattes representant:

Shakeel Rehman

Moss

41452436

shakeel@framfylkingen.no


Gruppebildet av Sentralstyret i Framfylkingen 2017-2019

Bildet viser medlemmene i det nye sentralstyret samlet til et gruppebilde

Fra venstre bak: Kristin, Suhur, Hillevi, Eirin, May Tove, Dilek, Eddie, Åsta, Marrie Anne. Fra venstre foran: Ali, Tor, Sebastian, May-Helen, Tormod Asle og Tonje. Foto: Shakeel Rehman