Sentralstyret 2015-2017

Leder Are Tomasgard

Leder:
Are Tomasgard
Lillestrøm / Oslo
at@lo.no

Nestleder Camilla Coldevin Ruud
Nestleder:
Camilla Coldevin Ruud
Skarnes
cmcr@online.no
Generasekretær Kurt Frantzen
Generalsekretær:
Kurt Frantzen
Askim
41589668
kurt@framfylkingen.no

Styremedlemmer

Sofie Solli Løseth
Sofie Solli Løseth
Lørenskog
47854094
sofiesl@online.no
Hillevi N. Tovik
Hillevi N. Tovik
Oslo
91698252
hillevi_nazanin@hotmail.no
Emil Karlsen
Emil Karlsen
Nordkjosbotn
40229177
karlsen.q@gmail.com
Jonas Stenberg Nilsen
Jonas Stenberg Nilsen
Oteren
45471675
jonas10.sn@hotmail.com
Rakel Malene Solbu
Rakel Malene Solbu
Oslo
45278180
rakel.malene.solbu@fagforbundet.no
Fredrik Engevik
Frederik Engevik
Bergen
92658611
engevik_89@hotmail.com
Sigrid Johanne Minge
Tomter
99541309
sigridjrh@hotmail.com
Elena Tømte With
Askim
41001492
elenawith@outlook.com
Leder for Rett Fram:Thomas Fosse
Grønli Framlag
46421944
thomashfosse@gmail.com

Varamedlemmer:

Bjørn Jarle Røberg-Larsen
Bjørn Jarle Røberg-Larsen
Elverum
40466384
bjrl@bolignorge.no
Blerina Dreshaj
Blerina Dreshaj
Bergen
47149744
lina_23@live.no
Suhur Lorc-Falch
Suhur Lorch-Falch
Magnor
40492034
suhur.falch@bbnett.no

Ansattes representat

Shakeel Rehman
Shakeel Rehman
Moss
41452436
shakeel@framfylkingen.no

 

Gruppebildet av Sentralstyret i Framfylkingen 2015-2017

Gruppebildet av Sentralstyret i Framfylkingen 2015-2017


Bak fra venstre: Lise Evensen, Are Tomasgard, Bjørn Jarle Røberg-Larsen,
Kurt Frantzen, Frederik Engevik, Thomas Fosse.
Foran fra venstre: Camilla Coldevin Ruud, Hillevi S. Tovik, Emil Karlsen,
Suhur Lorch-Falch, Blerina Dreshaj, Jonas Stenberg Nilsen og Rakel Malene Solbu
Ikke tilstede: Sofie Solli Løseth og Sigrid J. Minge